+38 (098) 556-40-60

Наші переваги


Співробітники бюро перекладів «Соната» вдячні за те, що Ви зробили свій вибір на нашу користь. Дуже важливо зробити правильний вибір, адже ми не завжди можемо покластись тільки на себе, в такому випадку варто віддати справу в руки професіоналів. Наше бюро надає широкий спектр послуг: переклади документів, нотаріальне завірення перекладу, курси іноземних мов, легалізація документів в Посольстві Італії, польські присяжні переклади, допомога зі вступом у ВНЗ Польщі, проставлення апостилю на документах. Зараз хотілось б детальніше розповісти про кожен із вище перерахованих пунктів.

 • Переклади документів

«Соната» здійснює переклади будь-якої тематики: медичні, юридичні, економічні, науково-технічні та літературні тексти. Завдяки багаторічному досвіду ми можемо гарантувати якість, перевірену роками. Ми усвідомлюємо наскільки є важливими точність , достовірність перекладу і як це може вплинути на подальшу долю нашого клієнта. Прекрасно розуміючи наслідки кожної помилки в своїй роботі, наші працівники ретельно перевіряють дані, щоб Ви отримали бездоганний результат. Також зі своєї сторони ми чітко дотримуємось термінів виконання. Професійна команда перекладачів щоденно не припиняє вдосконалюватись та докладає максимум зусиль, щоб Ви отримали найкращий результат. Звісно на ринку є чимало пропозицій, які приваблюють дешевою ціною та швидкими термінами, але чи варто ризикувати, довіряючись сумнівним перекладачам та платити за неточний, повний помилок переклад?

 • Нотаріальне завірення перекладу

Досить часто виникає потреба в нотаріальному завіренні перекладу. Щоб зекономити Ваш час, ми допоможемо та підготуємо документи «під ключ». Це звільнить Вас від таких неприємних черг у нотаріуса, і Ви зможете одразу отримати повністю готовий пакет документів.

 • Курси іноземних мов

Існує стародавній латинський вираз: “scientia potentia est”, що в перекладі означає: «знання – сила». Ще древні римляни розуміли, яку велику силу несуть в собі знання, особливо знання мов, які «ламають стіни» між людьми різних національностей. Ми готові ділитись цим знанням, саме тому в нашому агентстві є курси та індивідуальні заняття з польської, німецької, іспанської, італійської, чеської та англійської  мов. Зі знанням іноземної мови жодна поїздка закордон більше не лякає, адже Ви без проблем порозумієтесь із тамтешнім населенням. А мандри – це невід’ємна частина нашого життя, адже вони нас збагачують не тільки емоційно, а й духовно, розширюють кругозір та коло друзів. Кваліфіковані викладачі шукають індивідуальний підхід до кожного учня. Новітня методика, гнучкий графік та прийнята ціна – це саме те, що потрібно для ефективного вивчення мови. Також в нас Ви можете підготуватись до складання ЗНО, TOEFL, підготуватись до співбесіди в посольстві чи на роботу та навчання за кордоном. А найкращою нашою рекламою є успішно здані учнями тести, позитивні результати вступу та вдалі співбесіди.

 • Навчання в Польщі

«Соната» допомагає підготуватись до вступу закордоном, а саме в Польщі. В нас ви можете отримати консультації щодо вступу, допомогу при обранні вузу, допомогу зі збором та подачею документів. Також пройти мовні курси та бути повністю готовими до навчання закордоном. Хочеться перспективне майбутнє? Якісна професійна освіта є невід’ємною складовою успіху. Не варто зволікати, саме час отримати європейський диплом, який є запорукою хорошої кар’єри. Не проґавте свій шанс – навчання в Польщі без вступних іспитів це можливість, якою варто скористатись.

Отже підведемо підсумки:

Звернувшись в «Сонату», Ви отримаєте:

 • Якісний переклад
 • Швидкий переклад
 • Помірну ціну
 • Можливість замовити повний комплекс послуг
 • Кваліфікований та доброзичливий персонал, який надає послуги високого рівня
 • Курси мов за новітньою методикою
 • Допомогу при вступі в закордонні ВНЗ

Ми з нетерпінням чекаємо Вас у відділеннях нашого бюро перекладів у таких містах: Івано-Франківськ, Коломия, Снятин, Городенка, Чернівці!

 

Адреси

Івано-Франківськ

Залізнична, 33а
+38 (066) 453-11-53
+38 (098) 556-40-60

Городенка

Чупринки, 19
+38 (096) 988-40-59

Чернівці

вул. Головна 65
+38 (097) 757-12-84
+38 (066) 123-20-67

Коломия

Чорновола, 16/2
+38 (093) 622-90-22
+38 (068) 110-13-56

Снятин

Шевченка, 89
+38 (098) 208-45-59

Калуш

бульвар Незалежності, 6
+38 (068) 556-61-78
+38 (099) 297-26-29

© 2016 Sonata Translation Agency

Створення та просування сайтів W-start

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!